Píšu povídky, né však z reálného života. Ale k tomu, aby jste se pobavili a naladili jste si tu správnou náladu po zbytek dne.
Ádiós, vaše Corinne :-)Jedním slovem můžete ztratit svého nejlepšího přítele...

30. října 2012 v 15:22 | Corinne |  Téma Týdne
Ano. Před měsícem jsem myslela, že mám novou kámošku a řekli jsme si, že budeme kamarádky navěky.
Ale to slovo nevím proč, všechno shazuje. Ona se na mne vyprdla a řekla, že za ní a za její kámoškou pořád jenom dolejzám.Netěším se skrz ní do školy. Směje se mi, když něco řeknu špatně. Shazuje mne to na dno. Snižuje mě sebevědomí. Dokonce řekla mému kámošovi, aby mi na sebe nedával telefonní číslo. A to mi řekla, že mi toho kluka nechá! Asi chce, abych se vrátila ke svému depresivnímu období - sebepoškozování, pláč, a chtění zabít se. Vzkazuji jí přes tenhle blog: Nezlomíš mě, chápeš? Myslíš si, že bůh ví jak tě všichni mají rádi? Ale vyprdla jsi se na mne....S depresema je konec!!!!!!!
I když si tenhle text ve skutečnosti nikdy nepřečteš, tak se to dozví alespoň ostatní. Nejsem taková, že bych sem dala pravou identitu.
Ale tohle je realita. Taková je skutečnost. A ještě je o to dost blbější a trapnější, že jsi mi to sdělila přes facebook - nebo spíše tvá kámoška, se kterou se ještě trochu snažím bavit. Ale asi vás zahodím za hlavu. No jo, přes chat si lidé řeknou, co by ve skutečnosti nedokázali. Proto si píšu s lidmi, kterým věřím.
Jedno slovo platí, druhé leze z gatí? Spíše naopak. Poslední dobou druhé slovo platí. A to mne sere. Napsala jsem to do téma týdne, páč jenom pouhé jedno slovo dokáže ublížit člověku. Ano. Stačí napsat sprostou věc člověku na fb a navždy jste zahodily přátelství. Já vás nabádám k opaku. Pokud netoužíte skončit jako já, nedělejte to. To já si teď oní myslím, jaká je to trapka, jelikož mi to neřekla ve skutečnosti. Facebook jen lidi učí shazovat. Já ho mám, páč jak jinak bych se mohla bavit s lidmi, které bych sto let neviděla? Hmmm?
Příspěvek psaný od srdce, takže se prosím nezlobte, jestli se to nebude k TT hodit, páč mozek nehrál v psaní příspěvku skoro vůbec žádnou roli...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cler Cler | Web | 30. října 2012 v 15:40 | Reagovat

Facebook neučí lidi aby se navzájem shazovali. To lidi se učí shazovat se a pomlouvat přes Facebook. Ukaž jí že ty si lepší než ona!

2 teri-vlk teri-vlk | Web | 30. října 2012 v 15:49 | Reagovat

Přesně tak, musím souhlasit s Cler! Vykašli se na ní. Je hnusný, jak se k tobě chová. Jestli Ti ani nedokázala říct do očí, co má za problém, tak je to srab, kterej Ti za takový trápení nestojí. Hlavně si neubližuj. Jsem ráda, že jsi ale silná a napsala jsi, že s depresema je konec ;) protože toho se drž! Uvidíš, že si najdeš mnohem lepší kamarádku, která na tebe nebude kašlat a bude Tě mít ráda takovou, jaká jsi ;)) Hlavu vzhůru!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama